SkyDūmi


 
 
 
 
 

Elektronisko cigarešu lietošana un „tvaikošana” kaitīgo tabakas dūmu vietā ir mūsdienīga un saprātīga alternatīva tabakas smēķēšanai. Izcilā aromātu klāsta izvēle jebkurai gaumei, brīvība no nepatīkamās smaržas, būtiska naudas ekonomija un taupīgais izlietojums salīdzinājumā ar tradicionālām cigaretēm, samazinātais kaitējums savai un līdzcilvēku veselībai. Un visbeidzot vienkārši patīkama relaksācijas sajūta – elektronisko cigarešu priekšrocību sarakstu var turpināt bezgala ilgi. Visi zina par to, cik kaitīga ir tabakas smēķēšana, cik nepatīkama ir tabakas smaka, gan laika gaitā cigarešu cena tikai sadārdzinās. Veipings ir laikmetīgā alternatīva cigarešu smēķēšanai, kura turklāt ir ekonomiski izdevīgāka un drošāka. Mūsdienās veipings ir pārvērties par kaut ko svarīgāku kā vienkārša elektroniskās cigaretes smēķēšana, pārvēršoties mūsdienīgajā un draudzīgajā subkultūrā, kurai pievienojas arvien vairāk un vairāk dažāda vecuma cilvēku. Pirmkārt, „dūmojot ar tvaiku” nerodas nepatīkamās smakas sajūta, kura vienmēr pavada smēķētājus, ilgi neizgaist un iesūcas apkārt esošajos priekšmetos. Veipings ir brīvs no kancerogēnām vielām, kuras bagātīgi piesātina tabakas dūmus, bet vienlaikus ar to Jūs varat nekaitējot savai veselībai baudīt visus ar smēķēšanu saistītos patīkamus rituālus un elektroniskām cigaretēm pieejamo garšu izvēli, tik daudzveidīgu, ka to pat nav iespējams salīdzināt ar tabakas cigaretēm.

Video source missing

Veipings ir ne tikai laikmeta garam atbilstošs, bet arī estētiski pievilcīgs, jo pareizi un gudri izvēloties sev šķidruma iztvaikošanas ierīci iespējams apgūt dažādas smēķēšanas tehnikas un iepriecināt savus draugus ar neatkārtojamiem trikiem radot no mazajiem tvaika mākonīšiem tādas figūras un gredzenus, kas neatstās nevienu vienaldzīgu.
Svarīgi piemeklēt tiešam kvalitatīvu ierīci, kas ideāli iederēsies tieši Jums. Tas nebūt nav tik sarežģīti kā var šķist no pirmā acu skatiena. Mūsu „Sky Dūmi” firmas veikalos Jūs vienmēr atradīsiet populārākos elektronisko cigarešu modeļus, plašu elektronisko cigarešu šķidruma sortimentu, kā arī aromatizētājus un visus nepieciešamos piederumus, turklāt Jums būs iespēja saņemt profesionālu konsultāciju un izbaudīt augstākā līmeņa standartu apkalpošanu!
„Sky Dūmi” veikalu tīkls piedāvā plašu elektronisko cigarešu un kaljānu, kā arī to piederumu klāstu. Pie mums Jūs vienmēr varēsiet iegādāties starta komplektus, elektroniskās un mehāniskas tvaicēšanas ierīces, barošanas blokus, atomaizerus, iztvaikotājus, akumulatorus un lādētājus, kā arī somas un vākus. Turklāt mēs piedāvājam instrumentus pieredzējušiem lietotājiem: sāngriezējus, keramiskās pincetes, skrūvgriežus, kā arī organisko vati, linus, dažāda veida stieples, jau gatavās spoles un citus izlietojamus materiālus, kuri ir vitāli nepieciešami savas elektroniskās cigaretes pašapkalpošanai. Un tas vienalga nav viss!

Mūsu „Sky Dūmi” veikalos Jūs atradīsiet gan kvalitatīvus dažādas garšas elektronisko cigarešu šķidrumus, ar kurām iespējams eksperimentēt samaisot tās kopā dažādās kombinācijās un izdomājot savas unikālās garšas. Piedevām mēs lepni piedāvājam Jums izmēģināt pagatavot savu paša šķidrumu – tam mums ir paredzēts viss nepieciešamais piederumu un komponentu sortiments: bāzes, nikotīna pudelītes, kā arī Latvijā lielākā pieejamā garšas koncentrātu kolekcija. Mums ir arī mūsu firmas maisījumi, kuri nebūt ne pirmo gadu priecē mūsu klientus ar savām precīzās proporcijās samaisītajām sastāvdaļām. Smalkie baudītāji pienācīgi novērtēs tās garšu un smaržu kombinācijas, kas godam izturēja laika pārbaudi un jau kļuva par klasiskām. Pie mums ikviens atradīs kaut ko tieši sev!

Par mums

Elektronisko cigarešu lietošana jeb „tvaikošana” ir alternatīva tabakas smēķēšanai. Svarīgi piemeklēt kvalitatīvu ierīci, kas ideāli derēs tieši Jums. Mūsu firmas veikalos Jums vienmēr būs iespēja saņemt profesionālu konsultāciju un izbaudīt augstākā līmeņa standartu apkalpošanu!

„SkyDūmi” veikalu tīkls piedāvā plašu vienreizējo elektronisko cigarešu, kā arī to piederumu klāstu. Pie mums Jūs vienmēr varēsiet iegādāties sākuma komplektus, elektroniskās tvaicēšanas ierīces, barošanas blokus, atomaizerus, iztvaikotājus, akumulatorus un lādētājus, somas un vākus, kā arī kvalitatīvus elektronisko cigarešu šķidrumus un koncentrātus no vadošajiem pasaules ražotājiem.

Turklāt mēs piedāvājam instrumentus pieredzējušiem lietotājiem: sāngriezējus, keramiskās pincetes, skrūvgriežus, kā arī organisko vati, dažāda veida stieples, jau gatavas spoles un citus lietojamos materiālus, kuri ir vitāli nepieciešami savas elektroniskās cigaretes pašapkalpošanai. Un tas vēl joprojām nav viss!

 

Jaunas preces:

 • 17/05/2019
 • 20/02/2020
 • 05/06/2020
 • 19/06/2020
 • 31/07/2020
 • 30/11/2020
 • 15/12/2020
 • 16/12/2020
 • 10/04/2021
 • 09/06/2021
 • 11/06/2021
 • 28/06/2021
 • 02/08/2021
 • 22/08/2021
 • 27/08/2021
 • 07/09/2021
 • 22/09/2021
 • 01/10/2021

Mūsu veikali

Purvciems: Stirnu iela 26, hipermarkets RIMI
Imanta: Slokas iela 115, Maxima XXX
Jūrmala, Kauguri: Talsu šoseja 25, Maxima XX

Tel.: +371 27494444