Veipošana ir

alternatīva smēķēšanai


Jaunumi

Šķidrumi


  • Pēc ilgas un neveiksmīgas mūsu gaumei atbilstoša produkta meklēšanas tirgū mēs sapratām, ka vislabākais risinājums būtu veikt pašu augstākās kvalitātes elektronisko cigarešu šķidruma izstrādi. 2016. gada beigās pēc ilgiem pētījumiem un testēšanas laboratorijā pārdošanā parādījās premium klases „Sky Dūmi” elektronisko cigarešu šķidruma koncentrāti. Analizējot mūsu klientu vēlmes, mēs izvēlējāmies 12 vispopulārākās un atmiņā paliekošākās garšas, kuras izbaudīt un iecienīt spēs pat pieredzējuši elektronisko cigarešu baudītāji. Veicot mūsu šķidrumu un koncentrātu ražošanu, tiek izmantotas tikai labākās no visām pieejamajām izejvielām, kuras ražo ASV tirgus līderi, kā Capella Flavors un The Flavor Apprentice. Elektronisko cigarešu „Sky Dūmi” zīmola šķidrumi ir reģistrēti EU CEG sistēmā un atbilst visām Tabakas produktu direktīvas(TPD) prasībām. To sastāvā nav cukura, garšas pastiprinātāja, konservantu, kā arī tos brīvi var lietot arī vegāni, jo šo šķidrumu ražošanas procesā netiek izmantoti dzīvnieku izcelsmes komponenti. Šķidruma sastāvā ietilpst tikai un vienīgi visaugstākās attīrīšanas pakāpes pārtikas glicerīns (99,7%), propilēnglikols, kvalitatīvs Šveicē ražots nikotīns un pārtikas garšas koncentrētāji. Nekādu citu slēptu sastāvdaļu un komponentu!

Par mums

Elektronisko cigarešu lietošana un „tvaikošana” kaitīgo tabakas dūmu vietā ir mūsdienīga un saprātīga alternatīva tabakas smēķēšanai. Izcils aromātu klāsts, izvēle jebkurai gaumei, brīvība no nepatīkamās smaržas, būtiska naudas ekonomija salīdzinājumā ar tradicionālām cigaretēm, samazināts kaitējums savai un līdzcilvēku veselībai. Un, visbeidzot, vienkārši patīkama relaksācijas sajūta – elektronisko cigarešu priekšrocību sarakstu var turpināt bezgala ilgi.
Visi zina, cik kaitīga ir tabakas smēķēšana, cik nepatīkama ir tabakas smaka, un laika gaitā cigarešu cena tikai sadārdzinās. Veipings ir laikmetīga alternatīva cigarešu smēķēšanai, kura turklāt ir ekonomiski izdevīgāka un drošāka. Mūsdienās veipings ir kļuvis par kaut ko svarīgāku, kā vienkārša elektroniskās cigaretes smēķēšana, pārvēršoties mūsdienīgā un draudzīgā subkultūrā, kurai pievienojas arvien vairāk un vairāk dažāda vecuma cilvēku. Pirmkārt, „dūmojot ar tvaiku”, nerodas nepatīkama smaka, kura vienmēr pavada smēķētājus, ilgi neizgaist un iesūcas apkārt esošajos priekšmetos. Veipings ir brīvs no kancerogēnām vielām, kuras bagātīgi piesātina tabakas dūmus, un Jūs varat, nekaitējot savai veselībai, baudīt visus ar smēķēšanu saistītos patīkamos rituālus un elektroniskajām cigaretēm pieejamo garšu izvēli, tik daudzveidīgu, ka to pat nav iespējams salīdzināt ar tabakas cigaretēm.

Veipings ir ne tikai laikmeta garam atbilstošs, bet arī estētiski pievilcīgs, jo, pareizi un gudri izvēloties sev šķidruma iztvaikošanas ierīci, iespējams apgūt dažādas smēķēšanas tehnikas un iepriecināt savus draugus ar neatkārtojamiem trikiem, radot no mazajiem tvaika mākonīšiem tādas figūras un gredzenus, kuri neatstās nevienu vienaldzīgu. Svarīgi piemeklēt tiešam kvalitatīvu ierīci, kas ideāli derēs tieši Jums. Tas nebūt nav tik sarežģīti, kā var šķist no pirmā acu uzmetiena. Mūsu „Sky Dūmi” firmas veikalos Jūs vienmēr atradīsiet populārākos elektronisko cigarešu modeļus, plašu elektronisko cigarešu šķidruma sortimentu, kā arī aromatizētājus un visus nepieciešamos piederumus, turklāt Jums būs iespēja saņemt profesionālu konsultāciju un izbaudīt augstākā līmeņa standartu apkalpošanu!
„Sky Dūmi” veikalu tīkls piedāvā plašu elektronisko cigarešu un kaljānu, kā arī to piederumu klāstu. Pie mums Jūs vienmēr varēsiet iegādāties starta komplektus, elektroniskās un mehāniskas tvaicēšanas ierīces, barošanas blokus, atomaizerus, iztvaikotājus, akumulatorus un lādētājus, kā arī somas un vākus. Turklāt mēs piedāvājam instrumentus pieredzējušiem lietotājiem: sāngriezējus, keramiskās pincetes, skrūvgriežus, kā arī organisko vati, linus, dažāda veida stieples, jau gatavas spoles un citus lietojamos materiālus, kuri ir vitāli nepieciešami savas elektroniskās cigaretes pašapkalpošanai. Un tas vēl joprojām nav viss!
Mūsu „Sky Dūmi” veikalos Jūs atradīsiet gan kvalitatīvus dažādas garšas elektronisko cigarešu šķidrumus, ar kuriem iespējams eksperimentēt, sajaucot tos dažādās kombinācijās un izdomājot savas, unikālas garšas. Piedevām mēs lepni piedāvājam Jums izmēģināt pagatavot savu paša šķidrumu – tam mums ir paredzēts viss nepieciešamais piederumu un komponentu sortiments: bāzes, nikotīna pudelītes, kā arī Latvijā lielākā pieejamā garšas koncentrātu kolekcija. Mums ir arī mūsu firmas maisījumi, kuri nebūt ne pirmo gadu priecē mūsu klientus ar savām precīzās proporcijās sajauktām sastāvdaļām. Izsmalcināti baudītāji pienācīgi novērtēs tās garšu un smaržu kombinācijas, kuras godam izturējušas laika pārbaudi un jau kļuvušas par klasiskām. Pie mums ikviens atradīs kaut ko tieši sev!

Oops...
Slider with alias ecigs-lv not found.

Elektronisko cigarešu lietošana un „tvaikošana” kaitīgo tabakas dūmu vietā ir mūsdienīga un saprātīga alternatīva tabakas smēķēšanai. Izcilā aromātu klāsta izvēle jebkurai gaumei, brīvība no nepatīkamās smaržas, būtiska naudas ekonomija un taupīgais izlietojums salīdzinājumā ar tradicionālām cigaretēm, samazinātais kaitējums savai un līdzcilvēku veselībai. Un visbeidzot vienkārši patīkama relaksācijas sajūta – elektronisko cigarešu priekšrocību sarakstu var turpināt bezgala ilgi. Visi zina par to, cik kaitīga ir tabakas smēķēšana, cik nepatīkama ir tabakas smaka, gan laika gaitā cigarešu cena tikai sadārdzinās. Veipings ir laikmetīgā alternatīva cigarešu smēķēšanai, kura turklāt ir ekonomiski izdevīgāka un drošāka. Mūsdienās veipings ir pārvērties par kaut ko svarīgāku kā vienkārša elektroniskās cigaretes smēķēšana, pārvēršoties mūsdienīgajā un draudzīgajā subkultūrā, kurai pievienojas arvien vairāk un vairāk dažāda vecuma cilvēku. Pirmkārt, „dūmojot ar tvaiku” nerodas nepatīkamās smakas sajūta, kura vienmēr pavada smēķētājus, ilgi neizgaist un iesūcas apkārt esošajos priekšmetos. Veipings ir brīvs no kancerogēnām vielām, kuras bagātīgi piesātina tabakas dūmus, bet vienlaikus ar to Jūs varat nekaitējot savai veselībai baudīt visus ar smēķēšanu saistītos patīkamus rituālus un elektroniskām cigaretēm pieejamo garšu izvēli, tik daudzveidīgu, ka to pat nav iespējams salīdzināt ar tabakas cigaretēm.

Video source missing

Veipings ir ne tikai laikmeta garam atbilstošs, bet arī estētiski pievilcīgs, jo pareizi un gudri izvēloties sev šķidruma iztvaikošanas ierīci iespējams apgūt dažādas smēķēšanas tehnikas un iepriecināt savus draugus ar neatkārtojamiem trikiem radot no mazajiem tvaika mākonīšiem tādas figūras un gredzenus, kas neatstās nevienu vienaldzīgu.
Svarīgi piemeklēt tiešam kvalitatīvu ierīci, kas ideāli iederēsies tieši Jums. Tas nebūt nav tik sarežģīti kā var šķist no pirmā acu skatiena. Mūsu „Sky Dūmi” firmas veikalos Jūs vienmēr atradīsiet populārākos elektronisko cigarešu modeļus, plašu elektronisko cigarešu šķidruma sortimentu, kā arī aromatizētājus un visus nepieciešamos piederumus, turklāt Jums būs iespēja saņemt profesionālu konsultāciju un izbaudīt augstākā līmeņa standartu apkalpošanu!
„Sky Dūmi” veikalu tīkls piedāvā plašu elektronisko cigarešu un kaljānu, kā arī to piederumu klāstu. Pie mums Jūs vienmēr varēsiet iegādāties starta komplektus, elektroniskās un mehāniskas tvaicēšanas ierīces, barošanas blokus, atomaizerus, iztvaikotājus, akumulatorus un lādētājus, kā arī somas un vākus. Turklāt mēs piedāvājam instrumentus pieredzējušiem lietotājiem: sāngriezējus, keramiskās pincetes, skrūvgriežus, kā arī organisko vati, linus, dažāda veida stieples, jau gatavās spoles un citus izlietojamus materiālus, kuri ir vitāli nepieciešami savas elektroniskās cigaretes pašapkalpošanai. Un tas vienalga nav viss!

Mūsu „Sky Dūmi” veikalos Jūs atradīsiet gan kvalitatīvus dažādas garšas elektronisko cigarešu šķidrumus, ar kurām iespējams eksperimentēt samaisot tās kopā dažādās kombinācijās un izdomājot savas unikālās garšas. Piedevām mēs lepni piedāvājam Jums izmēģināt pagatavot savu paša šķidrumu – tam mums ir paredzēts viss nepieciešamais piederumu un komponentu sortiments: bāzes, nikotīna pudelītes, kā arī Latvijā lielākā pieejamā garšas koncentrātu kolekcija. Mums ir arī mūsu firmas maisījumi, kuri nebūt ne pirmo gadu priecē mūsu klientus ar savām precīzās proporcijās samaisītajām sastāvdaļām. Smalkie baudītāji pienācīgi novērtēs tās garšu un smaržu kombinācijas, kas godam izturēja laika pārbaudi un jau kļuva par klasiskām. Pie mums ikviens atradīs kaut ko tieši sev!

Garšu koncentrāti

Kad ierasto tradicionālo cigarešu vietā Jūs atklājat sev elektroniskās cigaretes, sākumā gandrīz jebkurš elektronisko cigarešu šķidrums, kuru Jūs izbaudīsiet, šķitīs gana patīkams un gards. Laika gaitā daudzi tomēr saprot, ka visgardākie ir premium klases šķidrumi, kas, savukārt, izmaksā dārgāk. Tāpēc mēs vēlamies piedāvāt Jums pieejamu un samērīgu alternatīvu – t.s. ”Pagatavo Pats” komplektu elektroniskās cigaretes vai kaljāna šķidruma pagatavošanai savām rokām.
Lai pagatavotu elektronisko cigarešu šķidrumu, ir nepieciešami:
– bāze, jeb pārtikas glicerīna (VG) un propilēnglikola (PG) maisījums;
– nikotīns, kas kopš 2017. g. 20. maija ir pieejams pārdošanā 20 mg tilpuma pudelītes veidā (būsteris);
– garšas koncentrāti jeb aromatizētāji;
– tukša tvertne, kurā visas šķidruma sastāvdaļas tiek sajauktas un samaisītas;
– laiks – no 3 dienām līdz pat 3 nedēļām, lai šķidrums varētu nostāties.

Mūsu veikalos Jūs vienmēr atradīsiet Latvijā visdaudzveidīgāko elektronisko cigarešu koncentrātu izvēles klāstu no labākajiem starptautiskajiem ražotājiem – ASV, Lielbritānijas, Vācijas, Latvijas, kā arī citām valstīm. Turklāt mēs esam izstrādājuši dažas unikālās šķidruma receptes īpaši Jums – lai katrs no Jums atrastu kaut ko atbilstošu savai neatkārtojamai garšai.

Mūsu veikali